Lenka hofierková

Zástupkyně předsedkyně, koordinátorka Cestovatelských přednášek


Jaká byla moje motivace?

Jednoho dne jsem se dozvěděla o skupině studentů, která se ve svém volném čase zabývá pro mě velmi zajímavými pojmy jako je fair trade nebo osvěta veřejnosti v oblasti rozvojových témat. To, že využívají svůj volný čas k tomu, aby vzdělávali sebe a okolí o tak důležitých tématech, mi přišlo skvělé a inspirující. Věděla jsem, že chci být součástí, protože jsem věřila, že přesně tohle bude to pravé místo, kde se budu moci aktivně projevovat a něčím pozitivním přispět do společnosti.

Co mně činnost v BeFair přinesla?

Moje činnost v BeFair začala jako u každého nováčka na těch jednodušších, přesto velmi podstatných a důležitých úkolech. Následovaly desítky napsaných emailů a vyřízených telefonátů, spoustu hodin strávených na poradách a ještě více na samotných akcích, litry vypité kávy a velká spousta snědené čokolády. Postupně pro mě moje univerzita přestala být jen místo, kam si chodím odsedět přednášky, ale tak trochu i domovem, který chci „zvelebovat“ a BeFair mi to umožňuje.

Za tu dobu, co v BeFair působím, jsem měla možnost komunikovat s lidmi z mnoha organizací pracující na různých pozicích, takže jsem získala spoustu kontaktů, které pro mě budou určitě v budoucnu přínosné. Potkala jsem taky mnoho skvělých a inspirujích lidí jak mezi členy BeFair, tak i mezi účastníky různých akcí, našla jsem si zde i několik velmi dobrých kamarádů a více jsem si uvědomila směr, kterým se chci v životě ubírat. Když lidé vyjádří obdiv k vaší činnosti a poděkují vám za to, čemu se věnujete, musí to mít jednoznačně pozitivní dopad i na vaše sebevědomí. A to jsem zde nepochybně také získala.

V minulosti jsem pořádala několik filmových projekcí s diskuzemi. Nyní koordinuji Cestovatelské přednášky a celkově mám na starost HR, což obnáší hlavně intenzivní komuniakci uvnitř našeho týmu. A to je příběh o tom, jak se z velkého introverta stal člověk, který se nebojí rozdělit práci, naplánovat jakoukoli aktivitu a říci svůj názor. Za to vše jsem vděčna BeFair, protože to bych se na žádné přednášce nenaučila.


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .