Hynek roubík

Zakladatel BeFair na ČZU


Jaká byla moje motivace založit BeFair?

Hlavní motivací, proč jsme založili BeFair, byla chuť něco změnit a měnit. A hlavně měnit k lepšímu. Chtěli jsme v praxi využívat nabyté znalosti a zároveň zvyšovat osvětu dalších lidí o globální rozvojové problematice. Na založení BeFair jsme přišli sice v Klubu C, ale už tam nám bylo jasné, čemu se chceme věnovat a kam směřovat naše aktivity – k trvale udržitelnému rozvoji, ekologické udržitelnosti a důstojným pracovním podmínkám (zejména v rozvojovém světě).

Jsme moc rád, že jsme BeFair založili, že jsem jej mohl tolik let vést a že nyní BeFair dál žije svým vlastním životem a nabízí možnost dalším studentům, aby se zapojili do jeho chodu.


Co mně činnost v BeFair přinesla?

Kromě mnoha neocenitelných zkušeností mi přinesla hlavně množství skvělých přátel. A to jak už přímo z BeFair a z ČZU, tak ze spřátelených organizací, jako je NaZemi, Ekumenická Akademie, Člověk v Tísni a mnohé další. A proto chci působení v BeFair doporučit všem, kteří mají zájem o rozvojovou problematiku a není jim lhostejné, co se děje kolem nich. 😊


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .