Carol vosátková

Bývalá členka BeFair


Proč jsem v BeFair začala?

Během mého bakaláře jsem chtěla více než jen znát teorii a pracovat na seminárkách, které si  vyučující jednou přečetl a nakonec skončily v šuplíku. Potřebovala jsem dělat více než sbírat známky do indexu, chtěla jsem využít své nově nabyté vědomosti a dělat něco, co má smysl a bude mě naplňovat. Díky Bohu za BeFair!

S čím jsem se v rámci BeFair setkala?

Na BeFair se mi líbilo, že jsem byla zodpovědná za projekty, které vyžadovaly pokaždé trochu jiný přístup, což mi pomohlo zjistit, co mě baví a v čem více či méně vynikám. Nejvíce jsem si užila PR a organizaci výstav ve spolupráci s Člověkem v tísní a samozřejmě výpomoc na dalších našich událostech jako jsou např. Cestovatelské přednášky.

Jaký to pro mě mělo přínos?

Díky BeFair jsem získala pojem o tom, co obnáší organizování akcí a dlouhodobých projektů. Jsem ráda, že jsem během svého bakaláře byla součástí studentské organizace, která bojuje za lepší svět.Všechny tyto zkušenosti mi daly pocit naplnění a motivaci v boji za udržitelnou budoucnost. .


Jestli jste to dočetli až jsem, myslím, že je více než jasné dát sobě i BeFair šanci a zajít se podívat na jeden z jejich meetingů! :)


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .